Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

REKLAMA


Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

17-05-2019 22:35
Otrzymałam dziś odpowiedź z gminy iż kolejny etap kanalizacji odbędzie się wzdłuż dróg powiatowych

12-05-2019 17:33
Jak wcześniej było napisane... dla segregujących, to jest maksymalna dopuszczalna stawka. Nie może być więcej. Dołączam do gratulacji dla władz!

10-05-2019 04:54
I 67,22 za zmieszane. Shock

09-05-2019 22:17
Cudowna cena za odpady od 01.07. - 33.86 za osobę ... Serdeczne gratulacje dla władz naszej gminy ! Czy ktoś się orientuje dlaczego firma z Radomia nie startuje w przetargu ?

30-04-2019 13:28
Chyba baaaardzo powoli

Światłowód Orange


Szanowni Państwo- chcecie mieć światłowód w Waszych domach zaczynajmy składać deklarację. Może się to wydarzyć szybciej niż Wam się wydaje.

Instalacja Orange Światłowodu w Gminie Prażmów

Orange Polska w ramach porozumienia z Gminą realizuje budowę sieci światłowodowej w Gminie Prażmów w ramach projektu POPC2 - „Warszawski Zachodni Orange Światłowód”. Jest to związane z wdrażaniem programu rządowego, który zakłada uruchomienie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE), zapewniającej szkołom bezpłatny, szybki i bezpieczny dostęp do Internetu.

Równie istotnym działaniem jest doprowadzenie sieci do gospodarstw domowych. Orange Polska prowadzić będzie równoległe działania uzupełniające, mające na celu zapewnienie dostępu do Internetu mieszkańcom Gminy gdzie zostanie zdiagnozowany wysoki popyt. Zasada jest prosta: im więcej osób z tej samej okolicy zgłosi chęć przyłączenia się do sieci światłowodowej tym większa będzie szansa na doprowadzenie szybkiego internetu w tej okolicy.

Chęć korzystania z internetu światłowodowego można zgłosić na stronie Orangelub bezpośrednio w salonie Orange SA składając deklarację (aktualny wzór deklaracji).

Aktualny zasięg światłowodu można sprawdzić na http://zasieg.orange.pl/.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.15
9,740,258 unikalne wizyty