Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

REKLAMA


Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

13-06-2019 09:49
Raptus, radny Raczek pisał interpelacje w tej sprawie

12-06-2019 22:44
Proszę zapytać o Dworcową w stronę Kolejowej w Ustanowie. Kolej wyasfaltowała pół drogi a Gmina miała dociągnąć asfalt do drugiego przejazdu. Mija pół roku i cisza!

11-06-2019 12:48
My podłączyliśmy się do kanalizacji 5.12.18, minęło pół roku i też na pytanie kiedy dostaniemy rachunek pada odpowiedź nie wiadomo Frown

11-06-2019 09:52
W piątek sesja Rady Gminy, zapytam. Gdyby Państwo mieli jeszcze jakieś pytania na sesję zapraszam do kontaktu

11-06-2019 09:47
Zapytałem Kierownika wodociągów kiedy dostanę rachunek za kanalizację? Dowiedziałem się tylko, że "musi Pan oszczędzać na rachunek" - nie będę tego komentował. Ciepłego dnia, Paweł Strąbski

SPotkanie

Komentarze

#1 | Soltys dnia październik 15 2018 08:48:51
Byłam na spotkaniu. Zainteresowanie podobne jak na innych spotkaniach - kilka osób. Pomimo tego rozmawialiśmy długo i ciekawie.
Najwięcej oczywiście o kanalizacji - dlaczego jest robiona inaczej niż wcześniejszy projekt za wójta Pruszczyka, co dalej no i jaka cena.
Trudny temat, dostęp do tych wszystkich informacji jest ograniczony ale podzieliliśmy się wiedzą ze spotkań z wójtem Puchałą i Dąbkiem.
W rozmowach o bezpieczeństwie na drogach porównaliśmy budowę chodników z dobrze utwardzonym poboczem dla pieszych i rowerzystów. Przeważyła opinia o poboczach - tańsze w budowie, łatwiejsze w konserwacji (można bez problemu odśnieżyć i odchwaścić) no i na naszych wąskich drogach są miejscem dodatkowego manewru dla kierowców.
Program P. Żywka podobny do pozostałych programów - no bo co tu innego wykombinować.
Przekazany nam na miarę możliwości dostępu do niezbędnej wiedzy osoby nie pracującej w Gminie.
P.Dąbek z racji swojej pracy ma tu zdecydowaną przewagę nad konkurentami. Na debacie dowiedzieliśmy się od niego nowości - ma być od nowego roku szerokopasmowy internet dla szkół oraz tańszy bilet na pociąg. Taka ciekawostka wyborcza Wink

Bardzo się cieszę, że młodzi ludzie chcą działać dla dobra nas wszystkich. Zmiany pokoleniowe są konieczne.Oni mają młodość, zapał, chęć nauki i możliwości. Tylko chciałąbym aby ten zapał nie zniknął po wyborach - zarówno u tych którzy je wygrają jak i u tych przegranych. Nie trzeba być radnym aby troszczyć się o swoje miejsce na ziemii Smile
Kolejne wybory za 5 lat i można się do nich lepiej przygotować.
Panie Żywek ma Pan dopiero 35 lat i potencjał, proszę go nie zmarnować. Smile
#2 | Soltys dnia październik 15 2018 10:47:50
Zapomniałam Smile
Tylko na tym spotkaniu kandydaci poruszyli temat psów i kotów w naszej gminie.
W swoich programach mają bezpłatne sterylizowanie i czipowanie zwierząt. Rozwiązanie umowy o odławianiu bezpańskich psow z Wągrodnem ( od dawna nagłaśniane problemy z prawem) oraz współdziałanie z Piasecznem w sprawie budowy schroniska dla zwierząt.
Uważam, że są to bardzo ważne tematy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.11
9,877,315 unikalne wizyty