Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

REKLAMA

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Stowarzyszenie

Głos Ustanowa


Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-10-2016 17:10
Czy ktoś zna kogoś solidnego kto sprzedaje drzewo do kominka z dowozem?

22-09-2016 13:15
Czy możecie polecić w okolice kogoś, kto naprawia pralki?

19-09-2016 09:33
Mieszkańcom Polnej bardzo się podoba Grin Roboty poszły bardzo sprawnie, w czwartek po południu Pan montował lampy a wieczorem już się paliły. Dziękujemy Smile

17-09-2016 15:46
Jak się podoba oświetlenie ul. Polnej?

16-09-2016 19:23
Jeść nie trzeba, ale na weekend można kupić Wink

Oddajemy krew

W sobotę tj.22 pażdziernika w godz 10-14 na parkingu przed Apteką Ustanowską w Ustanowie, będzie stał ambulans do pobierania krwi dla Ignacego Kwiatkowskiego.Chłopiec jest chory na białaczkę,każda grupa krwi się liczy.Przekażcie znajomym info

Pętelka Jesień 2016

Wyścig kolarski i piknik rodzinny

Dopisała pogoda, dopisali zawodnicy, dopisała wola walki i sportowe emocje oraz jak zwykle nie zawiedli uczestnicy pikniku rodzinnego Pętelka Jesień 2016 (25 bm.). Do rywalizacji w wyścigu rowerowym zgłosiło się 71 zawodników – dziewcząt i chłopców w kategoriach wiekowych: „pszczółki”, „trzmiele”, „szerszenie” oraz zawodnicy w kategorii open – dorośli bez ograniczeń wiekowych. Co warto podkreślić – wyścig rowerowy Pętelka przestał być lokalną imprezą - zawodnicy reprezentowali różne miejscowości naszej gminy, takie jak: Ustanów, Uwieliny, Jeziórko, Krępa, Krupia Wólka, Kędzierówka, Bronisławów i Gabryjelin. Byli nawet reprezentanci Zalesia Górnego, Wojciechowic, Wólki Kozodawskiej, Jastrzębia, Michalczewa koło Warki, a nawet z Warszawy! Wśród uczestników byli także kolarze uprawiający ten sport profesjonalnie, co najważniejsze - z dziećmi. Zwycięzcy otrzymali puchary, upominki i oczywiście ogromne brawa. I jak przystało na piknik rodzinny – były dmuchane zamki-zjeżdżalnie, napoje i poczęstunek.

DOŻYNKI 2016


Pętelka jesień 2016

Zebranie

Zamknięcie przejazdu kolejowego w Ustanowie

Informujemy, że od dnia 05.09.2016r. zamknięty zostanie przejazd kolejowy w Ustanowie w ciągu ul. Kolejowej przez linię kolejową Nr8 na drodze gminnej Ustanów-Krępa celem wykonania robót drogowych i branżowych.

Planowany okres zamknięcia - do 4 tygodni.

Wyjaśnienie dotyczące zmiany częstotliwości odbioru odpadów segregowanych oraz zielonych

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedzią Wójta na temat zmiany harmonogramu odbioru śmieci. Treść pisma w "czytaj więcej"

UWAGA! ZMIANY W ODBIORZE ODPADÓW!

„NAD WISŁĄ” CZEKA NA ZMIANY


Drodzy Czytelnicy! Dzisiejszy numer „Nad Wisłą” jest ostatnim przygotowanym pod moim kierownictwem. Po 17 latach mojej pracy w gazecie nadszedł czas na zmiany.

Wydawanie tytułu musi zostać na krótki czas zawieszone. Wierzę jednak, że po niedługiej przerwie – prawdopodobnie jeszcze w wakacje – „Nad Wisłą” powróci na lokalny rynek wydawniczy pod nowym kierownictwem. Gazeta będzie z pewnością nieco inna, nowy właściciel część rzeczy w niej zapewne zmieni, a część odświeży. Ale jestem przekonany, że jedno pozostanie niezmienne: gazeta tak jak dotychczas będzie niezależna, obiektywna i w sporze z lokalną władzą zawsze stać będzie po stronie mieszkańców.

Wszystkich z Państwa, którzy chcieliby podzielić się swoimi pomysłami i propozycjami dotyczącymi dalszego funkcjonowania „Nad Wisłą”, serdecznie zapraszam do kontaktu mejlowego pod adresem naczelny@nadwisla.pl.

MATEUSZ BAJ
wydawca, redaktor naczelny


Wygenerowano w sekund: 0.12
6,312,853 unikalne wizyty