Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

REKLAMA

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

13-11-2018 09:46
Jaka cisza się zrobiła po wyborach ;-)

08-11-2018 14:28
Mamy mieć parkingi przy naszych stacjach zrobione przez gminę, myślę że pójdzie to szybko, skoro było w kampanii Smile

07-11-2018 21:05
Hej Smile

07-11-2018 17:30
Hej Smile

07-11-2018 16:15
Jak ten Pruszczyk wyprowadził PIS na manowce. Przegrali we wszystkich gminach i sromotnie w powiecie.

Zobacz temat

Drukuj temat
Internetowy kontakt z naszymi Radnymi
Pierzak
Radni z Ustanowa i Gm. Prażmów! udzielajcie sie i zakladajcie nowe tematy Wink

www.iproductivity.pl
Pierzak
TO JEST ORYGINALNY TEMAT DO KONTAKTU Z RADNYMI Smile Radni - dajcie o sobie znac Wink

www.iproductivity.pl
Adrian
No to stało sie po wyborach radni zapomnieli "Brek" od wyborów wogóle sie nie logował, na maila też odpowiedzi nie moge się doczekać, a szkoda Bo Ten Pan został wybrany w główne j mierze dzieki Tej stronce Sad
USTANÓW Smile

www.ustanow.pl
inbloom
też jestem tym troszkę zniesmaczona...

Brek, ja wiem, że może jeszcze nie stało się nic o czym musimy czy powinniœmy wiedzieć, jednak miłoby było gdyby?my mieli ?wiadomoœć, że jeste? obok i wiesz co się dzieje - choćby tu, na forum Wink
inbloom i reszta ferajny Grin

Lucas
inbloom napisał/a:
też jestem tym troszkę zniesmaczona...

Brek, ja wiem, że może jeszcze nie stało się nic o czym musimy czy powinniœmy wiedzieć, jednak miłoby było gdyby?my mieli ?wiadomoœć, że jeste? obok i wiesz co się dzieje - choćby tu, na forum Wink

Inbloom - Brek mieszka zzalasem od Ciebie Smile więc prawie jest obok Pfft

Szkoda że przed wyborami potrafił się odezwać - ale może tak jest jak Ty piszesz, że co? już zostało zrobione.

Pzdr

elspeth
Nie wszyscy maj? tyle czasu co wy. Za dużo wymagacie.

inbloom
powiem za siebie: ja niczego w tej kwestii akurat nie wymagam, ja jedynie mówię co Myœlę i ewentualnie co? proponuję. poza tym elspeth skšd wniosek, że mamy tyle czasu? dlatego, że odwiedzamy forum? że się interesujemy? wiesz, nie potrzeba więcej niż 5 min żeby zajrzeć na forum i napisać parę zdań i Jeœli te parę minut znajduję choćby o północy to nie znaczy, że od rana do nocy leżę do góry brzuchem i kwiczę Shock czasem wystarczy chcieć i od razu jest milej Grin
inbloom i reszta ferajny Grin

Seta
trzeba mieć i czas i wymagania Jeœli się chce cokolwiek w życiu osi?gnœć! Cierpi?c na brak czasu można jak km przyjœć na 30 min!!! Krytykowanie wszystkiego i wszystkich nic nie wnosi do tematu!

Zegadlo
Witam wszystkich
Szkoda że tyle nieuprawnionych opini skierowano w moim kierunku a wystarczyło przybyć na wspólne spotkanie ?wi?teczne w ?rodę , a wszelkie w?tpliwo?ci nurtuj?ce niektóre osoby zostałyby rozwišzane, przyszło 7 osób.Żałuję bo ja zostałem radnym nie dla siebie lecz dla naszej wspólnej sprawy, jak? jest dobro lokalnej społeczno?ci.
Teraz chcę złożyć wszystkim mieszkańcom Ustanowa życzenia Szczę?liwych Swi?t Bożego Narodzenia dużo zdrowia i wszelkiej pomyœlno?ci w Nowym Roku 2007.

Pierzak
dziekujemy Smile

ze wzgledu na moj stan zdrowia nie moglem przybyc na spotkanie Sad

www.iproductivity.pl
Apteka Ustanowska
Witaj Piotr .Czy co? wiadomo w sprawie złożenia protestu do Urzędu Gminy?Jak tam idzie sprawowanie władzy w naszym Ustanowie?Wink

www.facebook.com/aptekaustanowska
Seta
No wlasnie! Tez jestem ciekawa. Moze ktos napisze kilka slow?! Pozdrowienia

karol
Już jest dział "rada sołecka" w panelu nawigacji. W najbliższym czasie będš tam dostępne wszystkie najważniejsze informacje.

www.ustanow.pl
SLOWLY
Witam serdecznie.

Do dnia dzisiejszego nie dostaliœmy odpowiedzi na Nasz PROTEST skierowany na ręce Wójta Gminy Prażmów, a co za tym idzie wła?ciwie
nie wiemy do końca co Władze Gminy chc? dalej z tym fantem zrobić.
Nie dostaliœmy również jednoznacznej odpowiedzi czy Wójt oraz Rada Gminy zatwierdziła wyniki wyborów.
Czekamy spokojnie na odzew ze strony Urzędu Gminy.

Wszelkie pisma oraz info. znajd? się lada chwila w dziale "rada sołecka"

Pozdrawiam

Piotr Wolniak

11szek
Przydala by sie informacja dlaczego nowy plan zagospodarowania obejmuje centrum Ustanowa a nie calego Ustanowa przeciez dwa razy trzeba bedzie zatwierdzac dwa razy placic a moze i zmiena sie wtedy przepisy gdzie oszczednosci,pytanie do radnych

tyborowska
Serdecznie witam wszystkich mieszkańców Ustanowa. Nazywam się Maria Tyborowska i mam zaszczyt i przyjemnoœć być Państwa radn?. Na terenie naszej gminy mieszkam od 17 lat, a dokładnie w Gabryelinie. Zanim poznamy się trochę lepiej, chciałam przedstawić Państwu obowi?zki jakie spoczywaj? na radnych wobec mieszkańców.

Zgodnie z Art. 23 ust.1 ustawy o samorzšdzie gminnym

Radny obowišzany jest kierować się dobrem wspólnoty samorzšdowej gminy. Radny utrzymuje stał? wię? z mieszkańcami oraz ich organizacjami, a w szczególno?ci przyjmuje zgłaszane przez mieszkańców gminy postulaty i przedstawia je organom gminy do rozpatrzenia, nie jest jednak zwišzany instrukcjami wyborców.

pozdrawiam!

Maria Tyborowska
Edytowane przez tyborowska dnia 18-10-2007 20:20

Adrian
Serdecznie WitamySmile,
Troszke to dziwne, bo nasza radna NIGDY sie do nas nieodezwałaSad
USTANÓW Smile

www.ustanow.pl
tyborowska
Mandat radnego jest mandatem wolnym, tzn. reprezentuje cał? wspólnotę samorzšdow? (gminę), a nie tylko tych, którzy go wybrali. Oznacza to, że mieszkańcy np. Ustanowa mogš zwrócić się do radnych z innych MIEJSCOWOŒCI ze swoimi postulatami, a ci musz? się zajœć zgłaszanymi sprawami. Oczywiœcie mieszkańcy innych MIEJSCOWOŒCI z naszej gminy mogš się zwrócić do radnych z Ustanowa.

Marcin z Uwielin
ADRIAN napisał/a:
Serdecznie WitamySmile,
Troszkę to dziwne, bo nasza radna NIGDY sie do nas nie odezwałaSad

Widocznie nie ma komputera z dostępem do sieci. Co oczywiœcie nie jest przestępstwem, a powiedziałbym nawet, że jest norm?. Trzeba pamiętać że mieszkamy w gminie wiejskiej gdzie posiadanie komputera z dostępem do sieci jest na poziomie kilku procent, do tego dochodzi wiek radnych - czym starsi tym odsetek posiadaczy PCteów+netu jest mniejszy.

Ja Myœlę, że dużo też zależy od radnych, niektórzy czekaj? na to, że ludzie będš do nich przychodzić, a niektórzy (w tym pani Tyborowska) sami wychodzš do ludzi.

http://kapelanawesela.com.pl
Adrian
Marcin ta pani ?ledzi strone na bież?co i to wiem, a że ma ludzi w .... to też, a osobiscie widać i naszego Sołtysa i Pana Radnego też.
USTANÓW Smile

www.ustanow.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.16
9,024,030 unikalne wizyty