Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

REKLAMA

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

13-06-2019 09:49
Raptus, radny Raczek pisał interpelacje w tej sprawie

12-06-2019 22:44
Proszę zapytać o Dworcową w stronę Kolejowej w Ustanowie. Kolej wyasfaltowała pół drogi a Gmina miała dociągnąć asfalt do drugiego przejazdu. Mija pół roku i cisza!

11-06-2019 12:48
My podłączyliśmy się do kanalizacji 5.12.18, minęło pół roku i też na pytanie kiedy dostaniemy rachunek pada odpowiedź nie wiadomo Frown

11-06-2019 09:52
W piątek sesja Rady Gminy, zapytam. Gdyby Państwo mieli jeszcze jakieś pytania na sesję zapraszam do kontaktu

11-06-2019 09:47
Zapytałem Kierownika wodociągów kiedy dostanę rachunek za kanalizację? Dowiedziałem się tylko, że "musi Pan oszczędzać na rachunek" - nie będę tego komentował. Ciepłego dnia, Paweł Strąbski

Zobacz temat

Drukuj temat
Śmieci
Soltys
Proszę sobie wyobrazić, że są u nas mieszkańcy którzy nie czekają na coroczne sprzątanie Ustanowa - tylko idą na spacer z workami na śmieci Smile

Na końcu Kolejowej, po "tamtej" stronie torów przy lasku, stoi 7 worków ze śmieciami. Jutro mają być zabrane.

Państwo ci mieszkają od kilku lat przy ul. Konwaliowej ale już znają całą okolicę Wink
Ilością śmieci są załamani, ale nie wiem czy nie bardziej ilością ludzi co obok nich przechodzą i jako jedyna ich reakcja jest pukanie się w głowę.
Bardzo serdecznie Państwu dziękuję w imieniu nas wszystkich. Mam nadzieję, że zarażą Państwo innych i nie będziecie w tym działąniu odosobnieni.
JOLANTA ZADWORNA

Mirmil
To bardzo miłe- szkoda, że mniej więcej w tym samym czasie
ktoś wywalił jakieś kable i stare opony również na Dworcowej, bliżej torów :/ syf w krzakach przy Dworcowej, w okolicach Złocistych Łanów też poraża - czy nie dałoby się renegocjować umowy z radkomem, żeby czasem coś ogarnęli?

Mirmil
#opony leżą na Kolejowej, nie Dworcowej

Soltys
Radkom chyba nie sprząta śmieci. Zabiera już sprzątnięte!

Jeśli okoliczni mieszkańcy posprzątają w czynie społecznym - załatwię odbiór śmieci.
Mogę dostarczyć worki na śmieci.

Na akcję "Sprzątania Ustanowa" trzeba jeszcze poczekać Frown

Czekam na informację tel. 694 400 276
JOLANTA ZADWORNA

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.11
9,877,273 unikalne wizyty