Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

REKLAMA

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

22-01-2020 12:47
Czy ktoś wie co kopią na ul. Parkowej ? Pani Sołtys, czy Pani coś wie?

11-12-2019 23:36
‼️Uwaga‼️ Mieszkańcy ul. KOŚCIELNEJ I PRZYLEGLE w piątek 13ego od 9 do 14 nastąpi zamknięcie ul. KOŚCIELNEJ z powodu wymiany przepustow. Przepraszamy za utrudnienia

04-11-2019 15:56
Przenoszę temat na forum. Tu za mało miejsca

04-11-2019 12:16
Zapytałam pracownika gminy

04-11-2019 09:46
Marta_W, skąd powzięłaś taką informację? Chciałabym się zapoznać z tymi wytycznymi

Zobacz temat

Drukuj temat
Kupię fotelik i wózek dziecięcy
Klaudia
Witam, szukam 2 rzeczy:
1) fotelika samochodowego powyżej 18 kg
2) wózek-spacerówka, możliwie lekkiego i łatwego składania, idelanie nadającego się na wyjazd samolotem (jako bagaż podręczny), wózka, w którym zmieści się 3-4 latek

Jeśli ktoś chce odsprzedać podobne używane (acz w dobrym stanie) sprzęty, proszę o kontakt:

Soltys
Wg mojej wiedzy nie ma czegos takiego jak wozek-spacerowka (ani zaden inny) nadajacy sie jako bagaz podreczny do samolotu. Frown
JOLANTA ZADWORNA

aro
Widziałem kilka razy, że taki wózek (tzw. parasolka) oddaje się przed samolotem na bagaż, a potem po wyjsciu z samolotu można go odebrać i wsadzic dzieciaka, zresztą wieksze wózki również podobnie.
Jak jest teraz juz nie wiem - linie wprowadziły szereg zmian dot. bagażu podrecznego, a ja ostatnio z dzieciakami nie latałem.
Edytowane przez aro dnia 18-01-2013 16:28
pozdrawiam

Soltys
aro - piszemy o bagazu podrecznym czyli takim ktory wnosi sie na poklad samolotu.
Generalnie jest zasada, ze wozki dziecinne sa odbierane przed wejsciem do samolotu i w wiekszosci portow sa do odebrania od razu po wyjsciu z samolotu.
JOLANTA ZADWORNA

Klaudia
Abstrahując od interesującej dyskusji o możliwości wniesienia wózka na pokład samolotu: ja się bardzo cieszę, że wózek właśnie udało mi się zakupić i to w Ustanowie. Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za odezwanie się Smile Administratorzy drodzy, bardzo dobrze, że istnieje ta sekcja Smile a rodziców już podrośniętych dzieci namawiam na ogłoszenia o sprzedaży fotelika (nadal szukam), rowerka, itd.; po co szukać daleko, skoro często można coś dobrego kupić 'pod nosem' Smile Pozdrawiam, Klaudia

Soltys
Pani Klaudio nie ma informacji o wieku dziecka - moja corka ma rowerek, fotelik ale nie wiadomo czy wiekowo pasuje.
A dyskusja o wnoszeniu wozkow do samolotu moze sie przydac czytajacym - rodzice czesto sa mylnie informowani na ten temat i potem sa niepotrzebne dyskusje. Frown
JOLANTA ZADWORNA

Klaudia
Witam, fotelik i wózek już zakupione.

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.12
10,880,482 unikalne wizyty